Vybrali ste novinku


Letné novinky od SodaStream

SodaStream prináša nové letné príchute sirupov FREE a štýlové fľaše (nielen) pre deti.

Vyskúšajte nové príchute


Nový rad koncentrovaných sirupov FREE pre perlivú vodu SodaStream kombinuje chuť  tradične známeho ovocia s príťažlivou novou príchuťou, ktorá naplno vynikne vo vašom pohári perlivej vody. Nové sirupy sú z čistých prírodných zložiek bez konzervantov, umelých farbív či umelých sladidiel. Sladká chuť je zásluhou ovocného cukru v primeranej miere, aby sme udržali nevítané kalórie na uzde.

Teraz prinášame 3 nové letné príchute, ku ktorým sa budete radi vracať. Ochutnajte sladko príťažlivú brusnicu v duete s krehkou malinou, osviežujúcu čerstvú citrónovú príchuť alebo nechajte na seba pôsobiť exotikou voňajúce diaľky v chuti marakuje spojenej s mangom.

Koncentrovaná fľaštička s objemom 500ml vystačí až na 12l jemného perlivého nápoja. V spojení s výrobníkmi SodaStream tak získate 1 liter perlivého nápoja z domácej vody z vodovodného kohútika, rýchlo, bez námahy a zložitého premýšľania. Správne dávkovanie stráži viečko s odmerkou.

Viac informácií o sirupoch SodaStream >>
Detské fľaše v novom šate


SodaStream pomáha vaše deti viesť k správnemu pitnému režimu. Špeciálne plastové tlaku odolné fľaše na sódovú vodu teraz prinášame v príťažlivom detskom dizajne. 4 nové fľašky v 0,5 litrovom prevedení, Champion green, blue, Princess pink, violet si môžu malé princezné aj malí šampióni označiť vlastným menom.

SodaStream fľaše na sýtenie sú určené pre opakované používanie a navrhnuté priamo pre výrobu sódy. Všetky fľaše sú BPA free, transparentné, odolné a šetrné k životnému prostrediu. Môžu byť používané až 3 roky. Sú k dispozícii v 1l, 0,7l a 0,5l-vom prevedení, v rôznych farebných kombináciách, vrátane sklenenej karafy pre použitie v špeciálnych modeloch Penguin a Crystal.

Viac informácií o fľaškách SodaStream >>


Vložené 15. 7. 2015

Ostatné novinky v PLANEO Elektro

Archív noviniek
LG OLED TV Cash Back

LG OLED TV Cash Back

ZÍSKAJTE CASH BACK NA NÁKUP LG OLED TV v predajniach PLANEO Elektro!

Viac informácií
Vernostný program Sphere

Vernostný program Sphere

Nakupujte v sieti PLANEO s kartou Sphere so zľavami 3 až 5 %

Viac informácií
Philips Sonicare, 90 dní vrátenie peňazí

Philips Sonicare, 90 dní vrátenie peňazí

Akcia platí od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2017 a vzťahuje sa na celý rad sonických zubných kefiek Philips Sonicare a pomôcok medzizubnej hygieny Philips Sonicare AirFloss (akcia sa nevzťahuje na kefkové hlavice) zakúpených na predajni Planeo Elektro.

Viac informácií
Tefal - Garancia vrátenia penazí 100 dní

Tefal - Garancia vrátenia penazí 100 dní

Ponuka sa vzťahuje na všetky parné generátory značky Tefal zakúpené v predajniach PLANEO Elektro do 31.12.2017.

Viac informácií
Archív noviniek