Vybrali ste novinku


Nová značková predajňa PLANEO Elektro v Petržalke

Pre našich zákazníkov pripravujeme úplne novú predajňu v Bratislave – Petržalke a práve vy môžete byť pri tom od úplného začiatku. Využite príležitosť a staňte sa členom nášho kolektívu.

Celkom nová predajňa, situovaná v Petržalke v obchodnom centre Slnečnice, sa stane našou doteraz najmodernejšou prevádzkou spomedzi všetkých. V atraktívnom prostredí novobudovaného obytno – obchodného komplexu tak bude na dosah všetkým Petržalčanom. V krásnom novom, klimatizovanom priestore nájde prácu celkovo 11 ľudí.

Práve teraz je príležitosť využiť šancu a byt pri tom od začiatku. Obsadzujeme všetky druhy pozícií (vedúci-zástupca-predajca-skladník). Preto neváhajte a pošlite nám Váš životopis s informáciou, o ktorú pozíciu máte záujem na praca@planeo.sk

Informácie o obsadzovaných pozíciách:
Vedúci predajne
Zástupca/-kyňa vedúceho predajne
Predajca elektrospotrebičov
Skladník

Všetkých našich nových zamestnancov intenzívne zaškoľujeme. Práca je vhodná aj pre šikovných absolventov. Dokážeme tak poskytnúť príležitosť naštartovať svoju kariéru naozaj každému. Využite príležitosť a staňte sa špecialistom v oblasti spotrebnej elektroniky.

Viac informácií o práci v Planeo a zoznam všetkych našich pracovných prilezitosti nájdete TU

Vložené 3. 7. 2017

Ostatné novinky v PLANEO Elektro

Archív noviniek
Leták PLANEO Elektro - Letné hity za najlepšie ceny

Leták PLANEO Elektro - Letné hity za najlepšie ceny

Prinášame vám nový leták PLANEO Elektro "Letné hity za najlepšie ceny" platný od 20.7. do 2.8.2017.

Viac informácií
Letné osvieženie pre váš telefón

Letné osvieženie pre váš telefón

V rámci špeciálnej letnej akcie dostanete pri kúpe Samsung Galaxy S8 alebo S8+ darček v podobe bluetooth reproduktora Level Box Slim a 64 GB microSD karty. Akcia platí od 19.6. do 20.8. 2017 alebo do vypredania zásob.

Viac informácií
Získajte hotovosť k nákupu späť!

Získajte hotovosť k nákupu späť!

Získajte až 75 € naspäť za nákup vybraných modelov kombinovaných práčok so sušičkou značky LG. Akcia predĺžená do 31.7.2017!

Viac informácií
Získajte VILEDA mop ZADARMO

Získajte VILEDA mop ZADARMO

Len teraz máte možnosť získať Vileda mop úplne zadarmo! Stačí, ak si zakúpite vysávač Silence Force značky Rowenta a Vileda mop bude váš! Akcia platí od 6.7. do 19.7.2017 alebo do vypredania zásob.

Viac informácií
Archív noviniek