Vybrali ste novinku


Nové príchute od SodaStream

SodaStream prináša novú prémiovú kolekciu sirupov aj pre gurmánov.

Koncom minulého roka sa na pultoch predaní PLANEO Elektro objavili nové príchute Sodastream WATERS. Nové zloženie, nový dizajn s lepším dávkovaním prostredníctvom vrchnáčika, nový objem 440ml, z ktorého vyrobíte až 9l nápoja a to všetko za novú, lepšiu cenu  4,49 €. Sirupy z kategórie WATERS Fruits (s ovocným cukrom, v príchutiach Čučoriedka, Brusnica), WATERS Zeros (s nízkym obsahom cukru, v príchutiach Brusnica/Malina, Marakuja/Mango) a WATERS Plus (s pridanými vitamínmi, v príchutiach Limetka, Pomaranč/Mango) si už našli svojich priaznivcov.

Teraz sme sa túto kolekciu sirupov rozhodli rozšíriť o prémiovú radu „GOURMET“.  Ako už aj názov naznačuje, jedná sa o niečo gurmánske – konkrétne ide o netradičnú kombináciu ovocia a zeleniny. Túto kolekciu pre nás vytváral celosvetovo uznávaný šéfkuchár Paul Liebrandt, držiteľ 2 michelinských hviezd, ktorý sa preslávil odvážnym štýlom prípravy jedla.

Od polovice januára sa môžete tešiť na novú príchuť Zelené jablko/Uhorka 440 ml. Netradičné spojenie chuti zeleného jablka a uhorky pre ozajstných gurmánov a to všetko bez umelých prídavných látok, sladené fruktózou a s výťažkami z rastliny stévia, teraz za cenu 5,69 €.V čom sa líšia naše sirupy od tých, ktoré bežne poznáte z regálov v obchodoch? Sme špecialisti na prípravu domácej perlivej vody a naše koncentrované sirupy sú navrhnuté špeciálne pre sýtenú vodu. Voda po nasýtení sa chová úplne inak, keď do nej pridáte sirup. Je potrebná iná koncentrácia sirupu ako v prípade, keď miešate nesýtenú vodu s bežným sirupom.

Vďaka našim skúsenostiam dokážeme sirupy pre perlivú vodu pripraviť tak, aby výsledná chuť dokázala správne rozohriať vaše chuťové poháriky.  Je len na vás, či zostanete pri klasickej perlivej vode s kúskom ovocia alebo ochutnáte niektorú z našich príchutí.

Viac informácii o aktuálnej ponuke sirupov SodaStream >>

Vložené 12. 1. 2016

Ostatné novinky v PLANEO Elektro

Archív noviniek
Leták PLANEO Elektro - Prebuďte záhradu s nami

Leták PLANEO Elektro - Prebuďte záhradu s nami

Prinášame vám nový leták PLANEO Elektro "Prebuďte záhradu s nami" platný od 23.3. do 5.4.2017.

Viac informácií
Huawei P10 + set príslušenstva

Huawei P10 + set príslušenstva

Objednajte si v našich predajniach Huawei P10 a získate k nemu príslušenstvo v hodnote 110 € zadarmo.

Viac informácií
Získajte až 55 € späť pri nákupe chladničky LG

Získajte až 55 € späť pri nákupe chladničky LG

Teraz vráti spoločnosť LG spotrebiteľom za nákup vybraných chladničiek až 55 € späť.

Viac informácií
ZÍSKAJTE K NÁKUPU ELEKTRICKÉ KEFKY ORAL-B V HODNOTE 79 €

ZÍSKAJTE K NÁKUPU ELEKTRICKÉ KEFKY ORAL-B V HODNOTE 79 €

Kúpte si tyčový vysávač Ergorapido, zaregistrujte svoj nákup a získajte ako darček Oral-B PRO 790 s dvomi elektrickými zubnými kefkami v balení s praktickým cestovným puzdrom v hodnote 79€.

Viac informácií
Archív noviniek