Vybrali ste novinku


Vysávač Sencor so 6-ročnou zárukou

Vreckový vysávač Sencor SVC 8 "TIZIO" - Päťkilový miláčik sa nezdá. V skutočnosti je to super výkonný pomocník so 6-ročnou zárukou na motor.

Kúpiť si vysávač môže byť ako stávka do lotérie. Ak sa to nepodarí, vybalíte doma z krabice drahý, hlučný prístroj s tvrdými kolieskami, ktoré vám pri prvnom použití poškriabu podlahu, navyše budete mať pocit, že jednoducho neťahá a že ho pomaly treba kŕmiť ručne zozbieraným smetím, kábel je krátky, takže neustále niekde zavadíte a beháte od zásuvky k zásuvke, aj trubica je krátka, takže povysávate obývačku a chrbát vás bolí ako čert... A to ešte môžu prísť nepríjemnosti, ktoré okom nevidíte – tak napríklad, že mikroskopické roztoče a ich ešte menšie výkaly síce jedným koncom vysajete, ale druhým vám väčšina týchto exkluzívnych alergénov veselo vyletí von a spokojne sa vráti do kobercov a čalúnenia... To všetko sa naozaj môže stať a tiež sa to už neraz stalo.

U vreckového vysávača Sencor SVC 8 "TIZIO" sa ale dočkáte presne opačného efektu. Začneme tým, čím mnohí končia (a to ešte drobným písmom pod čiarou) – cenou. Sencor SVC 8 "TIZIO" na svojej cenovke pyšne ukazuje číslice 99,90 €. A teraz, koľko muziky za tieto peniaze dostanete.

Tento veľmi tichý vysávač (maximálna hlučnosť je 69 dB) je vybavený vysoko kvalitnou 7-stupňovou filtráciou. Znamená to, že na výstupe z prístroja sú osadené špeciálne umývateľné mikrofiltre H.E.P.A. (trieda H13). Takéto filtre sa používajú aj v čističkách vzduchu. Znamená to jednoducho, že vysávač vďaka ním zachytí roztoče aj ich výkaly – a to bezo zvyšku. Ak uvažuje teda o nákupe vysávača alergik – má voľbu naozaj jednoduchú.

Príslušenstvo je tiež pozoruhodné. Sencor SVC 8 "TIZIO" je vybavený tromi ľahko vymeniteľnými hubicami, z ktorých jedna je dokonca turbohubica s rotačnou kefou, takže zatiaľ čo vysávate, kefa perfektne zbiera vlasy, zvieracie chlpy, skrátka všetky tie tak ťažko odstrániteľné nečistoty. Tvrdé a drevené podlahy sa pred Tiziom tiež nemusia triasť strachom – hubica na tvrdé podlahy je vyrobena z konskej hrivy, takže podlahu doslova hladí a kolieska sú mäkčené, teda veľmi ohľaduplné (a ešte k tomu skoro nepočuteľné). Vzhľadom k veľkosti a hlavne hmotnosti - Sencor SVC 8 "TIZIO" ukáže na váhe len 5,3 kg – je sacia sila skutočne prekvapivo vysoká – plných 510 W, čo je špičkový výkon, ktorý zaručuje dokonalé a hĺbkové vysávanie. Ak ide o bolesti chrbta – tie nehrozia. Teleskopická nerezová trubica dovoľuje nastaviť optimálnu dĺžku presne podľa vašich požiadaviek. Navyše je akčný rádius Tizia 9,5 metra (7-metrový kábel je samonavíjací), takže väčšinou nemusíte riešiť, či sa príliš nevzdiaľujete od zásuvky. Veľmi praktický je aj indikátor naplnenia prachového vrecka. Hodí sa aj plynulý štart, ktorý umožňuje vysávaču pomalý nábeh a nie šokový štart na plný výkon. A keby sa stalo, že Tizio zhltne niečo väčšie, než čo zvládne a jeho trubica sa upchá, bezpečnostná funkcia automaticky zabráni prehriatiu motora. Tizio je k tomu všetkému fešák. Dodáva sa v dvoch prevedeniach – buď s fialovými, alebo so žltými ovládacími prvkami na strieborno-čiernom základe.

Pri týchto vlastnostiach, hmotnosti, veľkosti a cene je jasné, že ide o veľmi ambiciózneho reprezentanta svojej kategórie. SENCOR si je navyše natoľko istý kvalitou Tizia, že na jeho najzložitejšiu a najcitlivejšiu súčasť, motor, poskytuje 6-ročnú záruku.

Odporúčaná predajná cena vreckového vysávača Sencor SVC 8 "TIZIO" je 99,90 € s DPH.
 
Technické parametre:
Nominálny príkon: 1800 W
Maximálny príkon: 2000 W
Sací výkon: 510 W
Hlučnosť: <69 dB
Objem prachového vrecka: 2,3 l
Rozmery (dĺžka x šírka x výška): 438 x 313 x 229 mm
Hmotnosť: 5,3 kg

Vložené 25. 6. 2013

Ostatné novinky v PLANEO Elektro

Archív noviniek
Leták PLANEO Elektro - Chladenie

Leták PLANEO Elektro - Chladenie

Prinášame vám nový leták PLANEO Elektro "V chladení sa vyznáme" platný od 22.6. do 5.7.2017.

Viac informácií
Samsung UHD Premium TV + 5 Ultra HD Blu-ray diskov

Samsung UHD Premium TV + 5 Ultra HD Blu-ray diskov

Kúpte si jeden z vybraných produktov Samsung a získajte bonus až 5 titulov podľa vlastného výberu na Ultra HD Blu-ray diskoch!

Viac informácií
NoFrost Plus DARČEK

NoFrost Plus DARČEK

Získajte pri kúpe vybraných modelov chladničiek značky Gorenje možnosť výberu darčeka až do výšky 149 €.

Viac informácií
Kúpte si chladničku alebo práčku Samsung a získajte až 74 EUR späť!

Kúpte si chladničku alebo práčku Samsung a získajte až 74 EUR späť!

Zakúpte si jeden z vybraných produktov Samsung a získajte bonus až 74 EUR!

Viac informácií
Archív noviniek