Splátky a služby


Veľmi dobre vieme, že ak máte byť našimi spokojnými zákazníkmi, tak ponuku produktov je potrebné doplniť aj kvalitnými službami ako sú odvoz a dovoz spotrebičov, splátkový predaj, poistenie spotrebičov, predĺženie záruky..

Na týchto stránkach nájdete zoznam služieb, ktoré Vám radi poskytneme v predajniach PLANEO Elektro:
Okamžitá výmena

Okamžitá výmena

So službou Okamžitá výmena tovaru dostanete nový výrobok a to bez nutnosti čakania na vybavenie reklamácie.

Detail

Okamžitá výmena

Vadný výrobok zakúpený u nás Vám vymeníme za nový, prípadne Vám poskytneme iné plnenie v súlade s nižšie uvedenými podmienkami Okamžitej výmeny a to ihneď a bez čakania. Už nebudete musieť stráviť dlhé dni bez vášho tovaru.
Nikdy nebudete mať opravovaný výrobok. Ak sa počas 24 mesiacov odo dňa zakúpenia výrobku a služby Okamžitá výmena stane Váš výrobok vadným, obratom Vám ho vymeníme za nový s novou dvojročnou záručnou lehotou (podľa podmienok uvedených nižšie).
 
SLUŽBA OKAMŽITÁ VÝMENA JE POSKYTOVANÁ NA VYBRANÉ VÝROBKY, KTORÉ SÚ OZNAČENÉ VOĽBOU TEJTO SLUŽBY PRI ICH KÚPE. SLUŽBU OKAMŽITÁ VÝMENA JE MOŽNÉ UPLATNIŤ U VÁD A ZA PODMIENOK ŠPECIFIKOVANÝCH V NASLEDOVNÝCH PODMIENKACH: Podmienky využitia služby „Okamžitá výmena“
Splátkový predaj

Splátkový predaj

Či už potrebujete nízke splátky na dlhšiu dobu, alebo vám vyhovujú vyššie splátky len na krátko, ušijeme vám ich na mieru, podľa vašich potrieb.

Detail

Splátkový predaj

Vaša práčka už vypovedala poslušnosť a Vy ste práve včera zaplatili všetky mesačné šeky na bývanie, školu, poistenie, telefón a k tomu ešte aj účet za opravu auta a školu v prírode pre Vaše ratolesti? Nebojte sa, nenecháme Vás v štichu. Stačí ak prídete k nám do predajne a pani Mirka, Martinka, Janka, Danka alebo Stanka si ochotne a rady vypočujú Vaše požiadavky a pomôžu Vám vybrať ten správny splátkový produkt, aby Vaša obľúbená blúzka nezostala v koši na bielizeň a to aj v prípade, že Vám v peňaženke nezostal ani cent.

Bude Vám stačiť len občiansky preukaz + druhý doklad preukazujúci Vašu totožnosť, doklad o príjme a zopár informácií o Vás a Vašom zamestnávateľovi. Ak ste dôchodca aj pre Vás naše kolegyne nájdu to správne splátkové riešenie.
Poistenie výrobkov

Poistenie výrobkov

Aby ste mohli mať maximálnu istotu, že v prípade odcudzenia alebo poškodenia Vášho spotrebiča si budete môcť čím skôr zakúpiť nový a to aj v prípade, že Vášmu rodinnému rozpočtu to nebude práve vyhovovať.

Detail

Poistenie výrobkov

Aby ste mohli mať maximálnu istotu, že v prípade odcudzenia alebo poškodenia Vášho spotrebiča si budete môcť čím skôr zakúpiť nový a to aj v prípade, že Vášmu rodinnému rozpočtu to nebude práve vyhovovať, ponúkame Vám možnosť poistiť si Váš spotrebič proti odcudzeniu alebo proti náhodnému poškodeniu, či už Vami, Vašimi deťmi, treťou osobou alebo rozmarmi počasia.

Poistiť si u nás môžete výrobky bielej techniky, televízor, audio - video výrobky, fotoaparát, videokameru, notebook, stolný počítač, tablet, MP3 prehrávač, GPS navigáciu alebo dokonca aj mobilný telefón.

Poistné podmienky a cenník poistenia Vám radi predstavíme v našich predajniach PLANEO Elektro.
Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Vyhnite sa nečakaným výdavkom za opravy Vašich spotrebičov a užívajte si ich bez obáv z nákladov za opravy až 60 mesiacov. V predajniach PLANEO Elektro si jednoducho predĺžite záruku o ďalšie 3 roky až na celkových 5 rokov.

Detail

Predĺžená záruka

Aj Vám sa už stalo, že Váš spotrebič prestal fungovať len pár dní po uplynutí zákonnej záručnej lehoty ? Vyhnite sa nepríjemným prekvapeniam a získajte aj Vy istotu, že až 60 mesiacov nebudete mať žiadne ďalšie výdaje na opravy porúch Vašich domácich elektrospotrebičov, ktoré pokrýva aj zákonná záruka. Takmer ku každému elektrospotrebiču, zakúpenému v predajniach PLANEO Elektro v SR,  si môžete priamo v predajni PLANEO Elektro dojednať predĺženú záruku o 1, 2 alebo až 3 roky. Predĺžená záruka Vám poskytuje záruku na rovnaké závady ako zákonná záruka. Platnosť predĺženej záruky sa začína deň po skončení zákonnej záruky podľa platných právnych predpisov.

Predĺženú záruku je možné dojednať bezprostredne po zakúpení elektrospotrebiča priamo v predajni PLANEO Elektro, alebo do 14 dní od nákupu, v ktorejkoľvek elektro predajni PLANEO Elektro. V prípade poruchy veľkého alebo neprenosného spotrebiča, Vám bude tento opravený servisným technikom priamo u Vás doma. Predĺžená záruka Vám zabezpečí, že Vašu novú práčku, chladničku, umývačku, televízor, fotoaparát, tablet, notebook alebo iný elektrospotrebič budete môcť používať bez ďalších nákladov na opravy až po dobu 5 rokov.
 
Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Ak si u nás zakúpite výrobok a nie je vo Vašich silách dopraviť si ho bezpečne domov, radi Vám ho privezieme.

Detail

Doprava zadarmo

Doprava tovaru z predajne PLANEO Elektro je úplne zadarmo. Váš zakúpený výrobok Vám dopravíme bezplatne po celom Slovensku. Dopravu zabezpečujeme niekoľkokrát za týždeň, aby sme sa čo najviac prispôsobili Vašim požiadavkám.
Odvoz starého spotrebiča

Odvoz starého spotrebiča

Ak ste nový elektrospotrebič zakúpili u nás v PLANEO Elektro a využili ste našu dopravu, Váš starý nepotrebný výrobok Vám bezplatne a radi odvezieme a zároveň zabezpečíme jeho ekologickú likvidáciu.

Detail

Odvoz starého spotrebiča

Tešíte sa ako sa Vám bude v kuchyni vynímať nová chladnička ale neviete čo s tou starou a nepotrebnou?
Ak ste nový elektrospotrebič zakúpili u nás v PLANEO Elektro a využili ste našu dopravu, Váš starý nepotrebný výrobok Vám bezplatne a radi odvezieme a zároveň zabezpečíme jeho ekologickú likvidáciu. Jediné čo musíte urobiť je, že túto Vašu požiadavku oznámite pracovníkovi pri dojednaní dopravy nového výrobku. Prosíme Vás len aby výrobok bol zbavený hrubých nečistôt ako sú napríklad zvyšky jedla, vody alebo prášku na pranie a aby z neho neboli demontované jeho elektrické časti.

Ak k nám na predajňu sami prinesiete alebo priveziete starý nepotrebný elektrospotrebič, rovnako bezplatne zabezpečíme jeho ekologickú likvidáciu.
Zber a ekologická likvidácia batérií

Zber a ekologická likvidácia batérií

V PLANEO Elektro nám záleží na životnom prostredí, preto na každej z našich maloobchodných predajní, môžete odovzdať staré a nepotrebné batérie a my sa postaráme o ich ekologickú likvidáciu.

Detail

Zber a ekologická likvidácia batérií

Aby použité a nepotrebné batérie nezaťažovali životné prostredie, je potrebné ich zlikvidovať správnym spôsobom. Patria preto do zberu a nie do bežného odpadu. V predajniach PLANEO Elektro nájdete špeciálne nádoby určené na zber použitých batérií, kde môžete použité a nepotrebné batérie odovzdať kedykoľvek počas prevádzkovej doby, stačí keď pôjdete okolo a nazriete do našej predajne. Odovzdať môžete všetky typy bežných batérií okrem autobatérií a priemyselných batérií. Zberné nádoby sú umiestnené väčšinou v blízkosti vchodu do predajne. Použité a nepotrebné batérie môžete v našich predajniach odovzdať bez ohľadu na to či ste ich zakúpili u nás alebo kdekoľvek inde.
Záručný servis

Záručný servis

Na všetky u nás zakúpené výrobky poskytujeme záručný servis v súlade so zákonom a záručnými podmienkami výrobcu.

Detail

Záručný servis

Je určite nepríjemné ak Váš obľúbený elektrospotrebič odmietne poslušnosť.
No aj tieto nepríjemné situácie sme v PLANEO Elektro pripravený riešiť tak, aby ste zostali našimi vernými zákazníkmi.

Niektoré výrobky je bohužiaľ potrebné priniesť na reklamáciu do našej predajne ale objemné spotrebiče ako sú práčka, chladnička, sporák alebo umývačka počkajú na príchod servisného technika u Vás doma. Ich poruchu stačí nahlásiť telefonicky alebo mailom na príslušné servisné stredisko výrobcu.

V každom prípade ale nezabudnite na originál nákupného dokladu a ak to výrobca vyžaduje aj na vyplnený a potvrdený záručný list.
Úplny reklamačný poriadok nájdete tu.


Vážení zákazníci,
z dôvodu  sťahovania našej prevádzky v Liptovskom Mikuláši Vás chceme informovať o postupe riešenia reklamácií:
 
1. Vašu reklamáciu si môžete uplatniť v autorizovanom servise danej značky.
 
2.  Vaše reklamácie si môžete uplatniť v ktorejkoľvek predajni PLANEO Elektro
 Zoznam predajní nájdete na http:/planeoelektro.sk/predajne, alebo v najbližšom meste:
 
PLANEO Elektro  Poprad SCT, Svitská cesta ; t.č. 052/3219911
PLANEO Elektro  Poprad Fórum, Nám. Sv. Egídia 3290/124; t.č. 052/3811337
PLANEO Elektro Dolný Kubín; Aleja Slobody 3056/13G; t.č. 043/3219911
 
V prípade potreby môžete kontaktovať vedúceho predajne p. Michala Pekára na tel.čísle: +421914392104 
 
Za komplikácie pri reklamovaní tovaru spôsobené sťahovaním sa Vám vopred ospravedlňujeme a tešíme sa na Vás na novej predajni v nákupnom centre Liptov RGB, ktorú otvoríme pre Vás už čoskoro.
Pomáhame spolu deťom

Pomáhame spolu deťom

U nás si môžete zakúpiť tašku za symbolickú sumu 0,10 € a podporíte krásny projekt INTEGRÁCIA.

Detail

Pomáhame spolu deťom

Kúpou tašky za 0,10 € prispejete presne touto sumou na projekt INTEGRÁCIA, ktorý si zobral za úlohu organizovať aktivity spájajúce svet dospelých z oblasti kultúry či športu a svet detí bez rodielu zo základných a špeciálnych škôl, detských domovov, nadácií, občianskych združení alebo centier voľného času. V ich mene Vám z celého srdca ďakujeme.


Rodinná karta

Rodinná karta

Pridajte sa aj Vy do Rodiny PLANEO a využivajte výhody Rodinnej karty PLANEO.

Detail

Rodinná karta

Pridajte sa aj Vy do Rodiny PLANEO a využivajte výhody Rodinnej karty PLANEO. Viac informácií nájdete tu.
Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Obdržali ste od zamestnávateľa, priateľov či od rodiny darčekovú poukážku? V našich predajniach PLANEO Elektro si ich môžete uplatniť.

Detail

Darčekové poukazy

V našich predajniach PLANEO Elektro si môžete uplatniť tieto poukážky:
- PLANEO ELEKTRO

poukazky-(3).jpg

- EDENRED - TICKET Compliments
- DOXX plus
- LE CHEQUE DEJEUNER – Cadhoc
- VAŠA SLOVENSKO

kupony.jpg