Zamestnanie


PLANEO Elektro


Sme najrýchlejšie sa rozvíjajúca sieť maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou na Slovensku so stabilným a dlhoročným zázemím na trhu.

Od polovice roku 2009 sme otvorili 35 maloobchodných predajní po celom Slovensku. 


Našim kolektívom sú dynamickí ľudia, ktorých elektro baví, a ktorých hlavným cieľom je spokojnosť našich zákazníkov.
 

Aktuálna ponuka voľných pracovných miest:

 
V prípade, že nie je zverejnené žiadne voľné pracovné miesto vhodné pre Vás, pošlite nám Vašu žiadosť a životopis s uvedením predajne, prípadne regiónu, kde by ste chceli pracovať na adresu: praca@planeo.sk a zaradíme Vás do databázy uchádzačov.


Práca v PLANEO Elektro

Od našich ľudí vyžadujeme vysoké pracovné nasadenie, ochotu pracovať cez víkendy a sviatky ako aj obetavosť voči zákazníkom a ostatným kolegom. Ponúkame náročnú prácu, primerané ohodnotenie, závislé od dosiahnutých výsledkov a férové zaobchádzanie. Odmeňovanie našich zamestnancov závisí predovšetkým od ich výkonu. Spokojnosť našich ľudí je pre nás dôležitá, preto je spôsob odmeňovania nastavený tak aby bol výzvou, ale zároveň dosiahnuteľný.

Zamestnanci majú okrem toho možnosť využiť zľavy na zamestnanecké nákupy nášho tovaru, tiež možnosť získať ďalšie benefity a zážitok byť súčasťou našej Planeo rodiny, ktorá v dnešnej dobe zahŕňa už cez 250 zamestnancov.
 

Kontinuálne vzdelávanie zamestnancov na produktových školeniach


Rozvoj zamestnancov

Naši noví zamestnanci vstupujú do intenzívneho dvojmesačného adaptačného programu, ktorí im umožní rýchlo si osvojiť predajné zručnosti a technické znalosti potrebné k predaju spotrebnej elektroniky. Charakter nášho sortimentu vyžaduje pravidelné dopĺňanie vedomostí našich ľudí. Preto ich neustále rozvíjame prostredníctvom systému produktových školení. Rozvíjame aj predajné zručnosti našich ľudí, aby dokázali lepšie naslúchať potrebám našich zákazníkov a ponúknuť a ponúknuť to najlepšie riešenie.

Ako mladá a dynamická spoločnosť ponúkame našim ľudom uplatnenie a príležitosť dokázať svoj potenciál a schopnosti. Preto sú naši zamestnanci vždy na prvom mieste pri výbere kandidátov na vedúce pozície v rámci spoločnosti.
Ako prebieha výberový proces

Výberový proces závisí od náročnosti pozície. Pri vedúcich pozíciách počítajte s viacerými kolami. Všetko začína zaslaním životopisu.
Pošlite Váš životopis a dajte si na ňom záležať – je to Vaša vizitka. Uistite sa že je prehľadný, výstižný a obsahuje Vaše kontaktné údaje – email a telefón. Najlepšie je poslať životopis priamo z pracovného portálu. Takto sa určite dostane do správnych rúk.

Na pohovor sa pripravte: naplánujte si cestu, počítajte aj so zápchami, príďte včas. Prejdite si vlastný životopis, pripomeňte si Vašu doterajšiu kariéru. Zistite si čo najviac informácií o našej spoločnosti, o predajniach, popremýšľajte nad tým, čo Vás zaujíma o nás. Čím lepšie sa pripravíte, tým menej budete v strese a budete sami sebou. Aj napriek tomu pohovor niekedy „nemusí vyjsť“. Za to nič, svet sa nezrúti, skúste to znova.